O mnie

Dzień dobry!

Dzień dobry! Nazywam się Grzegorz Palkij. Ochroną danych osobowych zajmuję się od 2017 roku. Na co dzień pełnię również funkcję Informatyka w Urzędzie dzięki czemu wiedza z zakresu bezpieczeństwa danych nie ogranicza się tylko do wiedzy zdobytej w podręcznikach. W latach 2018 - 2021 pełniłem funkcję wiceprezesa Forum Inspektorów Ochrony Danych w MISTiA.

0

lat doświadczenia

0

zrealizowanych kursów

0

zadowolonych kursantów

0

dostępnych kursów

DARMOWE SZKOLENIA W RAMACH PEŁNIENIA FUNKCJI IOD

Darmowe kursy z zakresu Ochrony Danych Osobowych

Chcesz zyskać swobodę w kształceniu swoich pracowników z zakresu ochrony danych osobowych? W ramach pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych w Państwa Firmie wszystkie kursy dla Pracowników udostępniam nieodpłatnie!


Rzetelne informacje

Szkolenie dla każdej grupy są przygotowane do potrzeb odbiorców. Staram się przekazywać cenne uwagi dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności.


Wzory dokumentów

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych to również konieczność posiadania odpowiednich procedur i dokumentów. Teraz możesz mieć to w jednym miejscu!


Materiały dla szkół

Przygotowane materiały to kompleksowa informacja dla nauczycieli szkół i przedszkoli, którzy w swojej pracy nieustannie spotykają się z przetwarzaniem danych osobowych.


Interakcja podczas szkolenia

Coś jest niejasne lub chcesz dokładniej zgłębić temat? Na każdym etapie szkolenia możesz zadać pytanie, na które odpowiem w przeciągu dnia roboczego.


Certyfikat ukończenia​

Każdy Administrator powinien mieć dowód, że jego Personel jest odpowiednio zaznajomiony z przepisami prawa. Każde szkolenie kończy się imiennym certyfikatem!


Dostęp 24/7​

Dostęp do kursów dla siebie i swoich pracowników masz w każdy dzień tygodnia o każdej godzinie. Oprócz kursów zapraszam do indywidualnego kontaktu.