O mnie

Dzień dobry!

Dzień dobry! Nazywam się Grzegorz Palkij. Ochroną danych osobowych zajmuję się od 2017 roku. Na co dzień pełnię również funkcję Informatyka w Urzędzie dzięki czemu wiedza z zakresu bezpieczeństwa danych nie ogranicza się tylko do wiedzy zdobytej w podręcznikach. W latach 2018 - 2021 pełniłem funkcję wiceprezesa Forum Inspektorów Ochrony Danych w MISTiA.

0

lat doświadczenia

0

zrealizowanych kursów

0

zadowolonych kursantów

0

dostępnych kursów

DARMOWE SZKOLENIA W RAMACH PEŁNIENIA FUNKCJI IOD

Darmowe kursy z zakresu Ochrony Danych Osobowych

Chcesz zyskać swobodę w kształceniu swoich pracowników z zakresu ochrony danych osobowych? W ramach pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych w Państwa Firmie wszystkie kursy dla Pracowników udostępniam nieodpłatnie!


Rzetelne informacje

Szkolenie dla każdej grupy są przygotowane do potrzeb odbiorców. Staram się przekazywać cenne uwagi dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności.


Testy i quizy

Celem każdego szkolenie jest przekazanie konkretnej wiedzy. Quizy i testy to doskonały dowód na to, by sprawdzić poziom jej przyswojenia!


Materiały dla szkół

Przygotowane materiały to kompleksowa informacja dla nauczycieli szkół i przedszkoli, którzy w swojej pracy nieustannie spotykają się z przetwarzaniem danych osobowych.


Interakcja podczas szkolenia

Coś jest niejasne lub chcesz dokładniej zgłębić temat? Na każdym etapie szkolenia możesz zadać pytanie, na które odpowiem w przeciągu dnia roboczego.


Certyfikat ukończenia​

Każdy Administrator powinien mieć dowód, że jego Personel jest odpowiednio zaznajomiony z przepisami prawa. Każde szkolenie kończy się imiennym certyfikatem!


Dostęp 24/7​

Dostęp do kursów dla siebie i swoich pracowników masz w każdy dzień tygodnia o każdej godzinie. Oprócz kursów zapraszam do indywidualnego kontaktu.